Jakie właściwości ma Pro Nutrition Hardcore Stack?

Pro Nutrition Hardcore Stack to suplement diety o silnym działaniu przypominającym efektywność sterydów i prohormonów, ale bez towarzyszących im niepożądanych skutków ubocznych. W składzie preparatu znajdują się wzajemnie uzupełniające cztery substancje anaboliczne.

Jaki jest skład suplementu diety Pro Nutrition Hardcore Stack?

Skład preparatu opiera się na czterech składnikach o synergistycznym działaniu. Wśród nich wymienia się:

  • MK-2866 Ostarine. To receptor, który pod wpływem działania testosteronu powoduje wzrost syntezy białek mięśniowych. Preparat wykazuje również korzystne działanie w związku z procesem mineralizacji kości, ponieważ zwiększa ich gęstość, dzięki czemu stają się nie tylko mocniejsze, ale również bardziej odporne na kontuzje. Stosowanie Ostaryny zwiększa masę mięśniową, a także jej siłę i wytrzymałość, nie naruszając układu hormonalnego,
  • MK-677 Ibutamoren. Jego działanie jest podobne do greliny, która wpływa na zwiększenie stężenia hormonu wzrostu (GH) oraz insulinopodobnego czynnika wzrostu (IGF-1)
  • LGD-4033 Ligandrol. Wykazuje działanie anaboliczno-antykataboliczne, przyspiesza mineralizację tkanek łącznych, w tym przede wszystkim kości. Wspiera budowanie sylwetki i niwelowanie tkanki tłuszczowej.
pro nutrition hardcore stack

Dla kogo jest Pro Nutrition Hardcore Stack?

Preparat odpowiada przede wszystkim za stymulację procesu produkcji testosteronu, dlatego jest idealny dla osób o niskim stężeniu tego hormonu lub dla tych, którzy dążą do jego zwiększenia ze względu na procesy anaboliczne w organizmie. Preparat nie blokuje HPTA, dlatego może być stosowany pomiędzy cyklami sterydowymi, aby jak najdłużej zachować efekty cyklu. Brak skutków ubocznych wynikających z syntetycznego pochodzenia testosteronu powoduje, że nie wpływa w żaden sposób na prostatę. Jest jednocześnie zamiennikiem dla sterydów anabolicznych używanym w celu rozbudowy masy mięśniowej. Ponadto skutecznie zwiększa wytrzymałość oraz wydolność organizmu czy przeciwdziała zmniejszeniu masy mięśniowej na redukcji.