Peak Performance – marka sportowa

Peak performance to odzież w stylu dresów sportowych, wysokiej jakości, na co dzień i do ćwiczeń. Założona w 1986 roku marka w Szwecji, z myślą o aktywnych osobach i zawodowych sportowcach, jak na przykład narciarstwo. Eleganckie części ubioru, kojarzą się z ładnymi ubraniami, nawet na wyjście do restauracji. Produkcja odbywa się na wysokiej, jakości technologii i tkaniny, przede wszystkim bawełny, wełny, membrany z odpowiednią mieszanką włókien.

Przydatne na deszczowy dzień i pogodę, z zimnym wiatrem lub śniegiem. Odpowiednie zabezpieczenie dla każdej osoby, zwłaszcza aktywnej fizycznie, zapewni noszoną ochronę dla zdrowia. Peak performance to ładne: wzornictwo, ocieplana odzież, narciarska zimowa, ciepła i odpowiednia do ćwiczeń, zgodnie z porą roku. Firma oferuje asortymenty w formie: czapek, plecaków, torebek, skarpetki, kaski na głowę.

UBRANIA OD PEAK PERFORMANCE

Spodnie narciarskie lub sportowe od Peak performance, są przeznaczone dla kobiet i mężczyzn, aktywnych na świeżym powietrzu. Jazda na nartach lub desce zimą będzie ciepła i komfortowa. Produkowane z tkaniny bawełny, dopasowanej do figury, elastyczne w wysokiej trwałości i jakości.

Kurtki narciarskie i sportowe z Peak performance, są również odpowiednie na chłodne, deszczowe dni. Szycie odbywa się poprzez wzmacniające i trwałe klejenie, z mocnym zapięciem na jakościowy zamek. Tkanina wybrana do produkcji to membrana powstała, w wysokiej technologii zapewniającą jej nie przemakalność, na wodę. Odpowiednio ocieplana, dzięki czemu jest w niej ciepło w zimę i elegancko się prezentuje. 

Czapki od Peak performance to nakrycie głowy, na zwykły codzienny dzień lub w formie chroniącej, odpowiednio głowę przed przewianiem. Podczas aktywności fizycznej, zwłaszcza zimą potrzebne są specjalne, oparte o wysoką technologię, ochronne. Ocieplane z bawełny lub wełny, naturalnie chronią głowę i zostały dopasowane do pory roku.

Odzież Peak Performance dostępna tutaj.