Czym jest kreatyna?

Kreatyna jest to substancja, która w sposób naturalny znajduje się w naszym organizmie, w postaci fosforanu. Jej zadanie, to gromadzenie energii w mięśniach. Gdy brakuje nam siły, to oznacza, że konieczne jest uzupełnienie w organizmie fosfokreatyny.

Jak uzupełnić fosfokreatynę?

Fosfokreatyna ulega rozpadowi w kwaśnym środowisku układu pokarmowego. W związku z tym można ją przyjmować w postaci monohydratu dobrze rozpuszczalnego w wodzie lub jabłczanu kreatyny.

Jabłczan kreatyny to połączenie kreatyny z kwasem jabłkowym. Takie połączenie zabezpiecza ten związek przed zbyt wczesna dezaktywacją, gdyż musi ona dotrzeć do mięśni.

Dodatkowa zaleta jabłczanu kreatyny to lepsza rozpuszczalność w wodzie. Suplementacji kreatyny w tej postaci nie towarzyszy zatrzymywanie wody w organizmie.

Propozycja firmy TREC

TREC to firma znana z produkcji suplementów przeznaczonych dla osób, które uprawiają sport. Jedna z propozycji to Kreatyna TREC CM3 1250. Substancja występuje w postaci jabłczanu. Jest to proszek smakowy, który dobrze rozpuszcza się w wodzie.

Jabłczan kreatyny to substancja biorąca udział w cyklu Krebsa. Powoduje ona wzrost siły masy mięśniowej, co skutkuje wyższym poziomem siły na treningu.

Kupisz ją w tym sklepie: https://swiatsupli.pl/jablczan-kreatyny/trec-cm3-1250-360-kaps