Najlepsze Bcaa

Miłośnicy treningu siłowego i aktywności fizycznej, z pewnością nie raz słyszeli o pozytywnym wpływie bcaa na organizm sportowców. Czym tak właściwie jest bcaa? To nic innego niż rozgałęzione aminokwasy, takie jak leucyna, walina i izoleucyna, które w takich preparatach występują w stosunku 2:1:1. Taki odpowiednio dobrany stosunek tych substancji warunkuje odpowiedni, ochronny wpływ na naszą tkankę mięśniową podczas treningu. 

Najlepsze bcaa – co warto wiedzieć o rozgałęzionych aminokwasach?

Co rozgałęzione aminokwasy dają naszemu organizmowi podczas intensywnych ćwiczeń? Bcaa przede wszystkim zmniejszają katabolizm mięśniowy, wspomagają spalanie tłuszczu, wspierają nasz organizm nie tylko w czasie trwania treningu, ale także po jego zakończeniu, a także zapewniają odpowiednią regenerację naszej tkance tłuszczowej. Bcaa pełnią przede wszystkim funkcję ochronną wobec naszej tkanki mięśniowej. 

Co jeszcze warto wiedzieć o właściwościach bcaa?

Najlepsze bcaa zawierają dodatkowe substancje wspierające nasz organizm takie, jak na przykład tauryna oraz kwas glutaminowy. Takie bcaa powinno się przyjmować przed treningiem, ale także po jego zakończeniu. Warto o tym pamiętać, gdyż dokładnie taka kolejność zapewnia bcaa prawidłowe działanie w naszym organizmie. Co więcej, bcaa nie są metabolizowane w wątrobie, ale w naszych mięśniach, co gwarantuje im to wyjątkowe działanie ochronne. Właśnie ten odrębny metabolizm najlepszych bcaa pozwala stosować je w celach ochronnych i regeneracyjnych.

Oferta sprzedażowa BCAA dostępna w tym miejscu.