Buty narciarskie Rossignol dla wymagających klientów

Oprócz nart i kijków ważny jest także zakup odpowiedniego ubrania oraz butów. Szczególnie godne uwagi są buty narciarskie Rossignol. Ta marka jest znana od lat. Butów tej marki używał między innymi Alberto Tomba, słynny włoski sportowiec włoskiego pochodzenia. Doceniał to obuwie i korzystał z niego przez wiele sezonów. Rossignol buty narciarskie sprawdzają się bardzo dobrze na stoku, są trwałe, można używać ich przez kilka sezonów. 

Dobra marka i świetna jakość

Rossignol produkuje obuwie narciarskie dla dzieci oraz osób dorosłych. Są dobrze dopasowane do stóp, mają nowatorską konstrukcję, gwarantują dobre prowadzenie i dają radość z jazdy. Prezentują się nowocześnie, co też nie jest bez znaczenia. Godne polecenia są Rossignol buty narciarskie Speed 80 dla średniozaawansowanych narciarzy. Nadają się do wielogodzinnego użytku.

Mają flex miękki, last szeroki, ważą ok. 2,4 kg (jeden but). Można je nabyć w rozmiarach wkładki od 24 do 33,5 cm. Zaawansowani narciarze sięgają po buty AllTrack 110. Są to uniwersalne buty narciarskie dedykowane osobom dorosłym, dopasowują się do stopy, a buty wewnętrzne Optisensor T3 są bardzo dobrze dopasowane do stóp. Jeden but waży ok. 4,4 kg.

Buty mają ciekawy design i ładną kolorystykę, co także jest znaczące, ponieważ narciarze pragną prezentować się efektownie na narciarskich stokach. Buty narciarskie Rossignol przeznaczone są dla wymagających klientów, dla osób często jeżdżących na nartach, a nie dla niedzielnych narciarzy.